Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Garanti süresi: Satın alma tarihinden itibaren iki yıl. Bu garanti, saatin kendisindeki (hareket, kasa, kaplama) üretim kusurlarını kapsar. Yukarıdakilerin dışındaki diğer parçalar bu garanti kapsamında değildir. Bu garanti kapsamında değiştirme işlemi yaptırmak için lütfen "bize ulaşın" sayfasındaki iletişim formumuzu kullanın.

E-postada adınızı, adresinizi, sipariş numaranızı ve sorunun ayrıntılı bir açıklamasını belirtmeniz gerekir. Son olarak, e-postanın veya mektubun konusu olarak "satın alma talebi" yazın. Aşağıdaki durumlarda, garanti süresi içinde bile onarım / değiştirmelerin ücretlendirileceğini unutmayınız.

- Yanlış kullanım veya dikkatsizlikten kaynaklanan arıza veya hasar (çarpma, ezik, ezilme vb.)
- Gerekçesiz onarım veya modifikasyondan kaynaklanan arıza veya hasar
- Yangın veya sudan kaynaklanan arıza veya hasar veya aşağıdakiler gibi doğal bir afet örnek bir deprem
- Normal aşınma, yıpranma ve eskime sırasında meydana gelen estetik değişiklikler (kasa ve / veya kristalde küçük çizikler, vb .; bileklik üzerindeki renk değişikliği ve kaplamanın soyulması)
- Perakende satış mağazası olması durumunda ve satın alma tarihi garantide belirtilmezse veya bu bilgi yeniden yazıldıysa
- Garanti saatle birlikte gönderilmezse.
- Garanti süresi içinde bile pil değişimi ücretlendirilecektir. Orijinaller mevcut değilse kasa, kadran, ibreler, kristal, saat kayışı veya bunların diğer parçaları yedek parçalarla değiştirilebilir.

Bu garanti, burada belirtilen şartlara uygun olarak ve belirtilen süre içinde ücretsiz değiştirme alabileceğinizi garanti eder ve Müşterinin herhangi bir yasal hakkını kısıtlamaz.

Ürün İade Koşulları
Satın aldığınız tüm ürünleri / tüm ürünleri, ürünü aldıktan sonraki 7 gün içinde doğrudan web sitemizden iade etme hakkına sahipsiniz.

Ürün (ler) kullanılmamış olmalıdır - orijinal ambalajında, etiketler ve koruyucu etiketler sağlam olmalı - ve saatin teslim alındığı zamanki gibi aynı yeni durumda olmalıdır.

Doğrudan web sitemizden satın alınan ürünler, iade ve tam geri ödeme yapılabilmesi için depomuza iade edilmelidir; ürün (ler) yerel bir perakende mağazasında iade edilemez.

Lütfen bu paketi bize iade ederken kargo masraflarına tabi olabileceğinizi unutmayın.

Lee Cooper London, iade nakliyesi sırasında kaybolan eşyalardan sorumlu değildir.

BİZE ULAŞIN:

+90 (850) 420 14 14

Pazartesi - Cuma, 09:00 - 18:00 (UTC +2)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.