Teslimat Koşulları

Lee Cooper London dünyanın her yerine gönderiliyor.

Teslimatlar posta hizmetleriyle işbirliği içinde yapılır ve ortakları, ürünleri teslim aldıktan sonraki 30 gün içinde Lee Cooper London'ın müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek veya Lee Cooper'ın web sitesindeki iletişim formunu kullanarak satın alma işlemlerini iptal etme ve teslim edilen ürünleri iade etme hakkına sahiptir, malların ambalajından çıkarılmış olması ve teslim aldığınızdaki gibi olması şartıyla. Ancak, iade edilen malların Lee Cooper London'a nakledilmesinin maliyeti ve riskinden müşteri sorumludur.
Müşteri olarak, teslimatın artık siparişi yerine getirmek istemeyeceğiniz şekilde geciktiğine inandığınız durumlarda, siparişi iptal etmek sizin sorumluluğunuzdadır.
Siparişin gönderildiği durumlarda müşterinin siparişi teslim alması gerekmektedir.
Müşteri, Lee Cooper London ile e-posta veya telefon yoluyla teyit edene kadar iptal geçerli değildir. Bir ürünün üretimine son verildiyse Lee Cooper London, satın alma işlemini iptal etme ve ödenen tutarı müşteriye iade etme hakkına sahiptir. Lee Cooper London, müşteriye bir değişim veya varsa eşdeğer ürünler hakkında bilgi verecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.